Přejít k hlavnímu obsahu
 

Pánský striptýz

Decentní podívaná pro všechny

 
 

Pánský striptýz oživí každou decentní dámskou jízdu i divokou ladies pary

 


S nabídkou pánských striptýzových show jsme nezapomněli ani na dámy, máme pro ně připraven pánský striptýz. Striptér na zavolání je tu pro vás. Oživte program ladies party a zažijte divokou dámskou jízdu s exkluzivním striptérem. 

 

Pánský striptýz by si neměla nechat ujít žádná dámská společnost. Naši profesionální striptéři vám velmi názorně ukážou, jak se dá rozjet každá dámská jízda nebo privátní večírek a všechny zúčastněné dámy zažijí nevšední a vzrušující zážitek. 

 

Kdy je vhodné objednat pánský striptýz?

Striptýz by neměl chybět na žádné rozlučce se svobodou, kde je show pro dámy v dnešní době naprostou samozřejmostí. Ať už chcete oslavit narozeniny, uspořádat rozlučkový večírek se svobodou, nebo pořádat firemní večírek, jsme připraveni pro vás vytvořit jedinečný a neopakovatelný zážitek. Professionální ženský striptýz je v dnešní době téměř nezbytností při loučení se svobodou a muži si tuto show vždy dokážou naplno užít.

 

 

Pánské kostýmy oživí každou ladies párty

 

Naši striptéři mají dostatečnou zásobu kostýmů, pomocí kterých poškádlí Vaše smysly a představivost. Striptér se na Vaší akci může dostavit jako: manager, jack, doktor, dělník, toreador, James Bond, kovboj, policista, hasič, pilot, námořník, zásahovka, voják nebo matrixx. 

 

Oživte dámskou jízdu striptérem na zavolání

 

Co se týká dostupnosti, nabízíme pánský striptýz na zavolání, který je k dispozici kdykoli a kamkoli. Stačí nám zavolat nebo napsat a my se postaráme o všechno potřebné, abyste mohli zažít exkluzivní mužský striptýz na vaší ladies párty i vy. Pánský striptýz je forma zábavy, při které mužský performer (striptér) vystupuje oděný a postupně se svléká do různých úrovní oděvu s cílem pobavit publikum, obvykle složené z žen. 

Pánský striptýz bývá také často součástí nočních klubů, soukromých večírků nebo speciálních událostí. Striptér může používat různé prvky, jako jsou taneční pohyby, rekreační dovednosti nebo rekvizity, aby zvýšil zábavu.Pánský striptýz na zavolání je s námi k dispozici kdykoli a kamkoli. Zavolejte nebo nám napište a zažijte exkluzivní mužský striptýz doprovázený skvělou hudbou a kostýmy. 

Vše probíhá v přátelském a otevřeném duchu, takže se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek a divokou dámskou jízdu. 

 

 

Mužské vystoupení trvá 8 - 10 minut. Cena za striptýz ve městech Praha, Brno, Olomouc, Ostrava začíná již od 3.300,- Kč.