Přejít k hlavnímu obsahu
 

Duo strip

prostupující a inspirativní double energie

 
 

Dva páry očí, dva páry rukou...

 


 

Duo strip show-tento druh erotického vystoupení by se dal přeložit jako "striptýzová dvojka". Duo strip show je tu pro vás pokud preferujete párový striptýz. To znamená, že při duo strip show přichází na scénu nejen dámský, ale i pánský striptýz. To samo o osobě již napovídá, že o vzrušení není při takovém vystoupení nouze. Zároveň je duo strip show i skvěle přirozená podívaná. Díky zastoupení aktérů obou pohlaví je "smíšený" striptýz vhodné pro široké spektrum publika. Dámská část publika si užívá pohled na vypracované tělo našeho striptéra a pánové zase obdivují sexy křivky naší profesionální striptérky.

 

A jak vlastně taková striptýz show probíhá? V Duo strip show budete svědky postupného odkládání oděvu striptérky i striptéra. To vše za doprovodu hudby, která vzrušující atmosféru skvěle doplní. Duo striptýz trvá běžně 10 až 15 minut. Oba se k sobě návzajem patřičně mají a pohled na takové duo si užívají dámy i pánové. S klidem můžeme garantovat, že během vystoupení diváky vzrušení neopustí ani na okamžik.

Striptýz dvojice si můžete objednat na jakoukoliv akci a okořenit tak třeba večírek v klubu nebo na diskotéce. Vaši přátelé takovou volbu zábavy jistě ocení. Nevšední kombinace více striptérek, striptérů a jejich stryptýzových show uspokojí každého.

 

Cena za  Duo striptýz Praha, Olomouc, Brno  je od 5.800,- Kč.