Přejít k hlavnímu obsahu
 

Dámský striptýz

Vzrušující zábava pro vaší akci

 
 

Mladé kočky jen pro vaše oči!

 


 

Rádi bychom Vám představili naši špičkovou službu, kterou nabízíme - profesionální ženský striptýz. Tato speciální podívaná je přesně tím, co potřebujete pro zajištění nezapomenutelné zábavy na vaší akci. Nejenže je striptýz považován za mimořádně atraktivní a vzrušující zážitek, ale také je velmi oblíbený především mezi mužskými diváky. Můžeme vám zaručit, že žádný pán si neodpustí sledovat tento ohromující výkon a bude se na něj těšit.Zajistíme exkluzivní striptýz zkušených žen a mladých striptérek kamkoli a kdykoli. Dámský striptýz na vaše rozlučky, oslavy a společenské akce, může být také obohacen o pánský striptýz. Objednat si tak můžete striptérku a striptéra najednou.

 

Profesionální ženský striptýz

zajistí tu pravou zábavu na vaší akci. Striptýz je hojně vyhledávanou podívanou především pro pánskou část publika a žádný si jí nenechá jen tak ujít. Příležitostí pro objednání striptýzu je velmi mnoho. Ať už se jedná o oslavu narozenin, zapíjení svobody či firemní večírek, připravíme pro jás jedinečný zážitek. Ženský striptýz při loučení se svobodou je v dnešní době téměř pravidlem a pánové si tuto show vždy dokáží naplno užít.

 

Dámský striptýz Praha, Olomouc, Ostrava a Brno

nesmí chybět na žádné pořádné diskotéce, firemní akci, plesu a dalších kulturních akcí. Dámský či pánský striptýz si můžete objednat jen tak na zpříjemnění nálady do vašeho baru, restaurace nebo hospůdky. Krásná těla našich dívek zaručeně rozpálí a večer si tak užijete naplno třeba i díky široké nabídce kostýmů: jeptiška, školačka, policistka, zdravotní sestřička, letuška, čertice, vojanda, playboy, Santa Claus, kovboj nebo námořnice.

 

Dámský striptýz trvá zpravidla 8 - 10 minut. Cena za jednu striptérku začíná na 3.000,- Kč.