Přejít k hlavnímu obsahu
zpět do Blogu

Striptéři a striptérky pro jakoukoliv příležitost


striptyz_blog_8_0.jpg

Striptér potěší i pobaví nejednu ženu

Zvažujete striptýz? Díky naší agentuře máte jedinečnou příležitost! Jsme schopni pro vás zajistit striptýz pro celou řadu příležitostí. Plánujete velkou oslavu narozenin pro svou kamarádku nebo rozlučku se svobodou, na které se chce budoucí nevěsta hodně odvázat? Pak jistě bude potřeba striptér - bez něj by totiž taková akce nebyla to pravé ořechové. Můžete si u nás objednat pánský striptýz, nebo párový striptýz, který zajišťují profesionální striptéři a striptérky.  Zajistíme striptérky a striptéry pro jakoukoliv příležitost. Díky naší agentuře máte jedinečnou příležitost! 

 

Striptérka na rozlučku

U nás za super cenu získáte nadstandardní služby. Striptýzové představení trvá sice jen několik minut, připraví pro vás ale nezapomenutelný zážitek. Objednejte si svůj vlastní striptýz, u kterého si můžete dopředu říci, na co máte chuť. Pokud vyrazíte třeba do striptýzového klubu, budete se muset svézt na vlně s ostatními návštěvníky. Takto,  bude striptérka a její striptýzové show jenom přímo pro vás.

 

Striptéři a striptérky na rozlučku se svobodou

Striptéry a striptérky na rozlučku a striptéra na oslavu nabízíme po celém území ČR. Můžete si  zajistit striptýz ve městech jako Praha, Plzeň, Pardubice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Ostrava nebo Olomouc. Naše služby samozřejmě můžete využít i v mnohých dalších menších městech v těchto lokalitách. Na striptýz a jemu podobné akce se specializujeme již od roku 1998 a jsme v tomto byznysu opravdu úspěšní. Naše služby tak dosahují špičkové kvality. Neustále navíc hledáme nové tváře a objevujeme nové  striptéry a striptérky. S námi tak máte jistotu, že vás představení rozhodně nudit nebude.