Pořádat rozlučku se svobodou pro nejlepší kamarádku není vůbec legrace. Chcete připravit nezapomenutelný večer plný překvapení a zážitků? Co spojit výlet a rozlučku dohromady? Zde je pět nejlepších měst na Moravě, kde se dá úžasně zapíjet svoboda. Pokud plánujete rozlučku formou výletu, je tento článek přesně pro vás.

Žebříček nejlepších měst na Moravě, kde se pořádají skvělé párty. V případě výletu je vhodné vše organizovat s předstihem, dohodnout termíny, ubytování a program.

 1. Nikoho nepřekvapí, že Brno je na prvním místě, metropole Moravy je nejlepší volba na zábavu. V moderní městě najdete plno klubů, restaurací, klubů, ubytování a plno zajímavých atrakcí. Brno je velmi rozmanité město, které vás na každém kroku překvapí. Restauraci a kavárničku najdete na každém rohu, večer si můžete vybrat z rozmanitého výběru barů a klubů, kde zažijete skvělý večer. V Brně najdete taky spoustu strip barů, které k rozlučce určitě patří.

  Výhody:
  • nízké ceny na okraji Brna
  • množství diskoték a klubů
  • plno možností
  • velký výběr ubytování
   

 2. Ostrava je vyhlášené město zábavy, rozlučka v Ostravě bude to pravé pro všechny, kdo hledají tu nejlepší zábavu. Ostrava je zábavou proslulá, Stodolní ulici znají i turisté, kteří do České republiky cestují. V Ostravě najdete spoustu skvělých barů a klubů, kde se dá užít spoustu zábavy, strip bary a striptýz nebude chybět. V Ostravě je možné užit si zábavu i přes den, najdete zde plno atrakcí. Rada pro Vás, je dobré zvolit podnik, kde si můžete rezervovat vlastní salonek, kde Vám může přijít tajná návštěva, striptér, či striptérka. Pokud by jste chtěli pomoct s uspořádáním akce v Ostravě, můžete se obrátit přímo na nás. Výhody - centrum zábavy na Moravě - spoustu barů a klubů na jednom místě (jedna ulice) - levnější než Brno.
   
 3. Olomouc je město studentů, proto není divu, že najdete v Olomoucí velký výběr zábavy. Pokud tedy pořádáte rozlučku, pro lidí, kteří se umí neskutečně pobavit a jsou to showmani, Olomouc je jasná volba. Výhody - kluby a bary přes týden - plno atrakcí v centru - zábava i přes den.
   
 4. Zlín je menší město než první zmíněné i tak se tam dá ale dobře slavit. Najdete zde plno útulných restaurací a kaváren, kde můžete uspořádat ohromnou oslavu. Najdete zde i zábavné atrakce a skvělé možnosti ubytování, které nejsou až tak drahé. Město je dostupné, můžete přicestovat vlakem, autobusem a samozřejmě také autem. Výhody - dostupnost pro všechny - diskotéky a bary - útulné ubytování.