Sháníte práci nebo brigádu v zajímavém a netradičním oboru? Chcete využít naplno svůj potenciál? Pokud jste si na obě předešlé otázky odpověděli kladně, určitě čtěte dál. Naše Agentura Fox se zabývá zajišťováním erotických vystoupení na různých soukromých akcích po celé Moravě. Mezi našimi zákazníky je populární především tradiční dámský a pánský striptýz, který je dnes podstatnou a nedílnou součástí nejrůznějších oslav narozenin, rozluček se svobodou nebo firemních párty. Zájem o služby naší agentury neustále roste a tak jsme se rozhodli pro navýšení počtu našich striptérek a striptérů. Pro vás to znamená skvělou příležitost, stát se součástí přátelského týmu lidí, které baví bavit ostatní.

Striptýz

Kde se vlastně striptýz vzal? Moderní striptýz vznikl ve francii, konkrétně v pařížském Moulin Rouge a za jeho hlavní průkopnici lze označit francouzskou tanečnici Jean de Lianová, která otevřela historii novodobého striptýzu na začátku 20. století. Striptýz se okamžitě rozšířil do celé Evropy a celého světa. Postupem času se ruku v ruce s emancipací žen objevil i pánský striptýz a nyní jsou obě formy přirozenou součástí a samozřejmým druhem zábavy na narozeninových párty, firemních oslavách a podobných událostech.

Co nabízíme?

Jestliže hledáte práci, která vám přinese vysoké finanční odměny, pak jste určitě na správném místě. Za každé striptýzové vystoupení standardně získáte 1500 Kč. Vzhledem k tomu, že takové vystoupení běžně trvá přibližně 8 minut, věříme, že je pro vás taková částka velmi sympatická. Když si vezmete v úvahu, že je práce nejen dobře placená ale i zábavná a také diskrétní, není co řešit :-)

Co požadujeme?

Předpokladem toho, aby jste u nás mohl(a) začít pracovat, je věk, který by měl být v rozmezí 18 až 28 let. Samozřejmě je nutný i sympatický vzhled a štíhlá postava. Dále požadujeme spolehlivost, schopnost komunikace a příjemné vystupování. Pokud ne striptýzovým vystupováním nemáte zatím zkušenosti, nevadí! Rádi zaučíme i úplné nováčky v oboru.