Vážení čtenáři a návštěvníci našeho webu, dnes vám přinášíme recept na pravou a nefalšovanou dámskou jízdu. Připravte si papír a tužku, pohodlně se usaďte do křesla, nalijte si něco dobrého k pití a klidně si pusťte nějakou decentní nerušivou hudbu. Máte to? :-) Začínáme!

Ingredience a postup

V první řadé budeme potřebovat nějaké místo konání. Může to být bar, restaurace, hospoda nebo klub. Pokud nemáte k dispozici hospodu či restauraci, zkuste využít chatu či chalupu některé z účastnících se dam. Kromě samotného místa budeme dále potřebovat také nějaké to pití. Fantazii a chutím se meze nekladou takže je možné použít jak šampus nebo víno tak i rum, fernet nebo vodku. Pozor, tyto ingredience mícháme jen velmi opatrně. Nějaké lehké jídlo je žádoucí, aby se nám časem ze samého pití neudělalo špatně. Vhodné jsou především chlebíčky, jednohubky, chipsy. Kdo nemá chipsy, ten si bude muset vystačit s jednohubkami. Všechny dosavadní ingredience spolu promícháme. Nyní je třeba ještě vyřešit hudbu. V kolektivu zjistíme, kdo co rád poslouchá a na základě toho si připravíme zásobu CDček. Jistě není třeba zmiňovat, že je musíme mít také na čem přehrát:-)

Pánský striptýz na dámskou jízdu

Dámská jízda bez pánského striptýzu by byla neúplná jako Lauerel bez Hardyho. Máme sice již připraveno místo konání a občerstvení, ale chybí nám zatím to hlavní. Tím stěžejním bodem každé dámské jízdy by měl být pánský striptýz v podání pohledného chlapa s vypracovaným tělem. Striptýz máme objednaný týden dopředu a tak jen stačí počkat, až vybraný striptér dorazí a zaklepe u dveří.

Budiž tento recept inspirací pro Vaší dámskou jízdu s využitím našich profesionálních striptérů. Těšíme se na případnou spolupráci!