Pánský či dámský striptýz, duo striptýz, lesbian show nebo autoerotika - všechny tyto služby patří do našeho sortimentu a vy vůbec nemusíte váhat s jejich využitím. Odložte stranou svůj stud, splňte si tajná přání a uspokojte své skryté touhy. Naše Agentura Fox spolupracuje s profesionálními striptéry i se striptérkami, které vyjdou vstříc vašim přáním. Striptérky si můžete objednat na jakoukoliv společenskou akci. Většinou si je naši zákazníci zajišťují na rozlučky se svobodou, na různé oslavy a party. Obzvlášť teď v létě, kdy je atmosféra přece jen trochu uvolněnější, patří naše služby mezi velmi vyhledávané.

Naše striptérky vás opravdu nadchnou. Můžete si být jisti, že profesionální představení, jaké je to od nás, jste ještě neviděli. Svůdné a hravé striptérky udělají vše, co vám na očích uvidí. Pokud plánujete například svatbu, počítejte s tím, že striptérka je na rozlučce se svobodou opravdu potřeba.

Ať je vám 20, 30 nebo klidně i 50a víc, nemusíte se zdráhat využít našich služeb. Striptýz vám poskytne parádní odreagování jako žádná jiná aktivita. Navíc se může jednat i o perfektní překvapení pro vašeho kamaráda nebo třeba pro bráchu.Sháníte někoho, kdo vám zajistí striptýz i na poslední chvíli? Pokud jste plánování rozlučky se svobodou podcenili a teď potřebujete do pár hodin sehnat zkušenou striptérku, tak i v tomto případě se na nás můžete obrátit. Brno, Zlín, Olomouc nebo Ostrava - to jsou lokality, ve kterých působíme a jsme schopni garantovat naši dostupnost.

Dámský i pánský striptýz nabízíme po celé Ostravě. Máte zájem o zábavu, odreagování a uvolnění v trochu jiném duchu, než jste byli dosud zvyklí? Naši strip show vám můžeme jen doporučit.