Chtěli byste shlédnout striptýzové vystoupení? Díky naší Agentuře Fox máte jedinečnou příležitost. Můžete si u nás objednat pánský i dámský striptýz, který zajišťují profesionální striptéři a striptérky. Proto, aby u nás mohli začít pracovat, musí prokázat, že dokáží zaujmout na první pohled. S naším striptýzovým představením tak rozhodně nesáhnete vedle.

Jsme schopni pro vás zajistit striptýz pro celou řadu příležitostí. Plánujete velkou oslavu narozenin pro svou kamarádku nebo rozlučku se svobodou, na které se chce budoucí nevěsta hodně odvázat? Pak jistě bude potřeba striptér - bez něj by totiž taková akce nebyla to pravé ořechové. U nás za super cenu získáte nadstandardní služby. Striptýzové představení trvá sice jen několik minut, připraví pro vás ale nezapomenutelný zážitek. Objednejte si svůj vlastní striptýz, u kterého si můžete dopředu říci, na co máte chuť. Pokud vyrazíte třeba do striptýzového klubu, budete se muset svézt na vlně s ostatními návštěvníky. Takto ale bude vše přímo pro vás.

Dámský striptýz nabízíme především na Moravě. Můžete si ho zajistit ve městech jako Brno, Zlín, Ostrava nebo Olomouc. Naše služby samozřejmě můžete využít i v mnohých dalších menších městech v těchto lokalitách. Na striptýz a jemu podobné akce se specializujeme již od roku 1998 a jsme v tomto byznysu opravdu úspěšní. Naše služby tak dosahují špičkové kvality.

Neustále navíc hledáme nové tváře a objevujeme nové striptéry a striptérky. S námi tak máte jistotu, že vás představení rozhodně nudit nebude.