Okořeňte svou oslavu narozenin, rozlučku se svobodou nebo party odvážným striptýzem. Možná jste se právě teď lekli, že by se mělo jednat o striptýz ve vašem vlastním podání. Ničeho se ale nebojte, u nás v profesionální Agentuře Fox si můžete objednat dámský striptýz i pánský striptýz pro mnoho příležitostí. Zajistí ho pro vás profesionální striptéři a striptérky. S nimi se rozhodně nudit nebudete.

Striptýz není nic vulgárního, co by vás mělo pohoršovat. Vnímejte ho jako zábavu, která pobaví vás i vaše přátele. Striptéry a striptérky můžete tedy brát i jako umělce, kteří jen dělají svou práci. Striptýz není žádná nuda a věřte, že i když ho využijete několikrát, rozhodně se při něm budete výborně bavit. Pestrá nabídka je zárukou vysoké kvality našich služeb.

Máte nějaká tajná přání a nesplněné touhy? Právě striptýz můžete využít k tomu, abyste si je splnili. Můžete si ho zajistit v rámci dámské i pánské jízdy. Neurazí však ani smíšené divácké publikum. Kde všude můžete našich profesionálních služeb využít?

Působíme především na Moravě, tedy hlavně ve městech Olomouc, Brno, Ostrava a Zlín a i další města Opava, Třinec, Nový Jičín, Přerov, Prostějov, Blansko, Vyškov, Hodonín, Břeclav, Znojmo,Třebíč, Svitavy, Šumperk. Zajedeme za vámi tam, kde nás budete potřebovat. Specializujeme se i na ladies party nebo na erotické plesy, programy na diskotéku, firemní večírky.

Získejte nové nevšední zážitky a zkušenosti, na které nikdy nezapomenete. Profesionální striptér i striptérka od nás dokáže uvolnit napjatou atmosféru na každé akci. Neváhejte a zajistěte si naše služby ještě dnes.