Přejít k hlavnímu obsahu
 

Kde působíme?

Nebyli jsme u vás? Nevadí, rádi to napravíme!

 
 

Jednoduše, naše erotická vystoupení realizujeme všude tam, kam si nás pozvete. Naše činnost je prakticky "bez omezení". Níže uvádíme výčet měst a lokalit, kde jsme v historii opakovaně zajížděli, ale i míst, kam jsme byli pozváni úplně poprvé. Nepřipravte proto oslavence o neplánované překvapení! Striptýz na objednávku ještě nikoho nezklamal. Můžete si vybrat zda zvolíte klasický striptýz nebo trochu odvážnější kontaktní striptýzovou show, kdy se můžete striptérky nebo striptéra lehce dotknout. Kontaktní striptýz umožňuje také tanec v klíně, kterým se pobaví nejen oslavenec. Naši striptéři dokážou díky kontaktnímu striptýzu zatáhnout do představení celé publikum.

 

Oblast působnosti je přirozeně všude, kde vás jen napadne, kupříkladu: 
Praha, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Hradec Králové, Pardubice a jinde.Ostrava, Brno, Olomouc, Zlín, Havířov, Karviná, Frýdek Místek, Třinec, Vsetín, Nový Jičín, Šumperk, Bruntál, Jeseník, Uherské Hradiště, Kroměříž, Vyškov, Boskovice, Blansko, Hodonín, Břeclav, Znojmo, Svitavy, Třebíč, Přerov, Prostějov, Opava, Kyjov, Znojmo, Rožnov pod Radhoštěm, Velké Meziříčí, Mikulov.  V některých místech může provozování striptýzových podniků podléhat místním zákonům a regulacím, a tak by měly být tyto aktivity prováděny v souladu s platnými právními předpisy.

 

Striptýz není drahý. Cena za striptýz pro města Praha, Brno, Olomouc nebo Ostrava začíná již na 3000kč. Nenašli jste zde vaše město? Nevadí, dejte nám vědět , i k vám přijedeme rádi a tento seznam rozšíříme!