Nejoblíbenější službou naší nabídky je dámský a pánský striptýz a kontaktní striptýz, při kterém zblízka uvidíte, ucítíte dotek a vůni striptéra, striptérky. Pokud sháníte zábavu a ne jen zpestření na celý večer, můžeme nabídnout celovečerní zábavné pořady se striptýzovou tématikou a to vždy v té nejvyšší kvalitě. Vše je jen na domluvě s pořadatelem.

Jestliže stále nevíte, jak a čím zpestřit soukromou párty, oslavu narozenin nebo rozlučku se svobodou, popř. hledáte čím okořenit ples nebo firemní akci, tak neváhejte a kontaktujte nás telefonicky, mailem nebo na facebookových stránkách, kde rovněž najdete ukázku z našich vystoupení. At si vyberete kteroukoliv z našich služeb, nebudete litovat.

Naše agentura nabízí kompletní striptýzové služby v rámci Olomouce a jeho přilehlého okolí, zejména v olomouckém kraji.

Striptýz si můžete objednat i do Prostějova nebo Přerova. Máme k dispozici jak pánský tak i dámský striptýz.

Striptýz si můžete objednat jako doprovodný program jiné kulturní události. Striptýz je velmi zajímavý pro spoustu lidí, tudíž se dá očekávat velký zájem veřejnosti. Využít striptýz můžete tak k okořenění menší hudební akce, diskotéky, plesu nebo oslavy.

Striptýz se perfektně hodí také pro firmy. Využít jej můžete například na teambuildingy, firemní večírky a nebo oslavy. Pokud zrovna chcete oslavit zdárně dokončenou zakázku, tak je striptýz jedna z možností jak se odvděčit zaměstnancům za jejich práci. Své využití najde striptýz i při oslavách s klienty a nebo firemními partnery.

Striptýz si můžete objednat také pro své soukromé účely, může se tak jednat například o rozlučku se svobodou. Na takzvaném zapíjení svobody se striptýz již stal neodmyslitelnou záležitostí. Jedná se přeci o jedny z posledních dnů vaší takzvané svobody, proč si tedy tento významný večer pořádně neužít?

Další velmi oblíbenou události, na kterou si lidé často nechávají striptýz objednávat je narozeninová oslava. Typicky se jedná o kulaté narozeniny a je úplně jedno jestli zrovna o ty dvacáté nebo padesáté. Příležitostí pro takovou oslavu mohou být každé narozeniny. Mnoho lidí se naopak chystá vstoupit do plnoletosti ve velkém stylu. A to oslavou svých 18tých narozenin se striptérkou nebo striptérem.

Nabídneme vám dámský striptýz

Dámský striptýz je určen pro muže. Provádějí ho naše mladé, štíhlé a krásné striptérky. Všechny jsou velmi šikovné a přesně vědí, jak vám vytvořit nezapomenutelný zážitek. Součástí jejich vystoupení jsou i kostýmy. Můžete si tak objednat svou letušku, policistku, učitelku nebo zdravotní sestřičku. Případně pro ty co se vůbec nebojí máme i něco ostřejšího a to sice kostým dominy.

Pro jemnější pohlaví tady máme opět nachystaný pánský striptýz. Ten je prováděn našimi striptéry. Jedná se o mladé svalnaté striptéry, kteří se rozhodně nemají za co stydět! U našich striptérů si rovněž můžete vybrat jestli chcete svého policistu, hasiče, vojáka, pilota, lékaře, kovboje či něco jiného. Co se týče kostýmů tak se u nás fantazii meze nekladou. Během svého vystoupení striptér postupně odhazuje kousky svého oděvu a tím se odhaluje. Vystoupení díky tomu získává svůj specifický náboj.

Velkou výhodou naší striptýzové agentura je to, že si naše služby můžete objednat kdykoliv po předchozí domluvě. Nemusíte tedy řešit provozní dobu žádných strip klubů ani jejich pravidla. Zároveň jsme maximálně diskrétní a díky nám můžete strávit večer pouze se svými blízkými a ve vaší vybrané společnosti.

Pokud tedy zvažujete uspořádání jakékoliv akce, kde by se vám hodil striptýz, tak budeme velmi rádi když se s naší striptýzovou agenturou spojité. Jsme vám k dispozici v rámci celého Olomouckého kraje. Objednat si nás můžete klidně k sobě domů, do bytu, nebo pokud máte jiné prostory tak i tam. Klidně na chatu nebo zahradu.

Naše agentura vždy přistupuje ke všem svým klientům individuálně a s maximálním ochotou splnit všechna přání klientů. Budeme se na vás těšit.